Jako základ celého člověka přebírá chodidlo velmi důležitou úlohu. Tato složitá, citlivá a zatěžovaná část lidského těla, již od roku 1885, nenechává v klidu a stále zaměstnává firmu Berkemann. Více jak 130 let zkušeností v oblasti obuvi a pevná vůle, nejnovější poznatky z oblasti ortopedie, použití nejmodernějších výrobních technologií a inovativních a přírodních materiálů při vývoji našich bot, to vše vytváří zdravé a pohodlné modely bot, které dostačují i nejvyšším nárokům.

 

Naše obuv je vyráběna pouze z vysoce kvalitních materiálů, např. z pravé telecí kůže a lehkého topolového dřeva. Veškeré materiály, jejich získání i samotná výroba obuvi se děje pouze v zemích Evropské Unie. Dbáme na to, aby se v obuvi nevyskytovali nežádoucí látky - alergeny. Používáme pouze ekologické barvy a lepidla. Tím garantujeme „krátké cesty“ v rámci Evropy, vylučujeme práci dětí ve výrobním procesu a dodržujeme evropské normy týkající se sociální politiky a ochrany životního prostředí.

Malý, ale vkusný detail jako kovové sponky činí z jednoduché obuvi pravou podívanou. U vzorů Berkoflex lze vyjmout stélku, která se nechá vyprat, anebo vložit individuelně zhotovenou ortopedickou vložku na míru. To najdete u Berkemanna pro každou nohu svoji správnou botu. Ten, kdo chce řádně pečovat o svá chodidla, potřebuje pohodlnou obuv, která podporuje správné držení, ať podélně nebo příčně ploché klenby, ale též držení těla, kde dochází správnému postavení nohy se odlehčují klouby a páteř. Tyto poznatky jsou doloženy jak lékařsky, tak vyjádřením našich zákazníků, kteří naši obuv vyzkoušeli. Úleva od bolesti zad, kloubů především kyčelních i kolen. Proto u každého modelu najdeme originální tvarovanou 5-ti fázovou stélku Berkemann, která je optimální základ pro naše tělo. Berkemann se stará o to, aby se Vašim nohám dobře dařilo a i Vy jste se dobře cítili, nejen doma, na cestách, ale i v zaměstnání.

 

Nabízíme obuv, která je vhodná pro volný čas např. domácí užití, též maminky na mateřské dovolené, které kolem děťátka naběhají spoustu kroků, i penzisty, ale též pro ty jež celý den musí vystát v krásné módní obuvi s úženou špičkou tj. ženy i muže, a pak potřebují pro správné uvolnění svých chodidel zdravou širokou obuv . Pantofle Berkemann mající všitou nebo vyjímatelnou stélku,nebo na míru upravenou ortopedickou vložku přispívají k ochraně chodidla a jsou tak prevencí před vznikem velmi bolestivých a nevzhledných Haluxů (vybočeného palce) a dalších deformit nohou, nebo i varixů. Velmi důležité je využití naší obuvi v zaměstnání jako např. lékař, fyzioterapeut, masér, lázeňský pracovník, kuchař, číšník, prodavač, kadeřnice, kosmetičky, do kanceláře apod, určitě si vyberete z naší široké nabídky pro různé pracovní obory. Od roku 2010 nabízíme nové vzory pracovní obuvi s vyjímatelnou stélkou. My všichni dnes a denně používáme naše nohy, oni nám slouží, teď je pouze na nás, zda i my jim dopřejeme pohodlí.

 

Proto jsme se rozhodli pro Vás tuto velmi kvalitní, zdravou a pohodlnou obuv zprostředkovat do našich obchodních sítí (viz. seznam prodejen), a umožnit zakoupit si tuto značku, a dopřát Vám pohodlí a spokojenost při chůzi, aby každý krok byl radostí. To soudíme dle vlastních zkušeností.  

Berkemann vychází 2x do roka s novou kolekcí, novými barvami, stejné typy podešví umožňují, aby jste si i Vy mohli Váš oblíbený a vyhovující typ znovu zakoupit, a být nadále spokojeni. Samozřejmě každoročně má Berkemann pro Vás i novinky. Na obchodech kde jsme stále více zastoupeni se snaží páni prodavači nebo majitelé obchodů pro Vás vybrat ty nejlepší vzory a barvy. Samozřejmě naše obuv svým pohodlím, kvalitou materiálu, jak hovězí usně, tak i podešví, ze kterého obuv vyrábíme, je prodávaná za odpovídající ceny. 

 

STOJÍ ZA TO VYZKOUŠET OBUV BERKEMANN, zbytek musíte posoudit sami!!!


Přejeme Vám pohodový krok 

 

TÝM BERKEMANN PRO ČR A SLOVENSKO