diabetická kožená obuv vyjímatelná stélka berkemann
GLOBO CONCEPT - novinka

Zobrazené modely jsou z katalogu GLOBO CONCEPT. Katalog GLOBO CONCEPT je zaměřen na lidi s problémy obou noh profylaktické a terapeutické řešení pro pohodlí v obuvi.

Preferované aplikace:
• Polštářky měkké a silné výšky
• Deformace nohy nízkým a středním otokem
• Revmatoidní noha deformace
• Diabetes mellitus ( profylakticky DFS ) pro diabetiky
• tvar nohy - široká šířka H v dámském provedení a šířka J v pánském provedení
Všechny GloboConcept boty jsou vybaveny příjemnou, měkkou a vyměnitelnou stélkou. Ta však může být nahrazena vlastní ortopedickou stélkou .  

KATALOG BESTSELLER 
obuv kožená šířkově stavitelná pantofle papuče sandálky podpora podélné a příčné klenvy, tlumí nárazy paty berkemann cz
BERKINA

Aktivní a uvolněné ...

... Flexibilní přesto robustní - s Berkina žádný rozpor . Obzvláště měkká kožená stélka jste chůzi na vzduchu, Berkemann činí 5 - fázové stélka pro celkovou pohodu. Aktivace nohy a svaly na nohou , zabraňuje , například tvorbu křečových žil .
Nastavitelné šířky pro perfektní fit pro všechny tvary nohou , ve tvaru misky podporou paty ke zmírnění klouby nebo odlišné podélné klenby pro optimální podpěru nohy komfort nošení záruka na nejvyšší úrovni . Takže vaše nohy jsou uvolněné a pružné i po dlouhém dni.

obuv kožená šířkově stavitelná pantofle papuče sandálky podpora podélné a příčné klenvy, tlumí nárazy paty berkemann cz
BERKOFLEX

Samozřejmě , bezstarostný

Den začíná u nohou. Pouze ti, kteří se cítí dobře, mohou aktivně a radostně žít. Řada Berkoflex nabízí boty, které splňují veškeré požadavky pro pohodlnou chůzi . Tak že šev, který spojuje vrchní a spodní část dává trvanlivost a obzvláštní flexibilitu v pohybu.
Všechny boty mají omyvatelné kožené vložky do bot, které lze snadno vyměnit, pokud to musíte mít vlastní vložky do bot . Jednoduché variabilní uzávěry Velcro které dovolují mnoho dalších úprav tak aby bota mohla být přizpůsobena perfektně na obě chodidla . Berkoflex - snadný a bezstarostný den.

BERKOFLEX STREČOVÁ OBUV PRO HALLUXE KOŽENÁ OBUV VYJÍMATELNÁ STÉLKA
BERKOFLEX STREČ

Úleva v problémových oblastech

Berkemann boty se stretch vložkou Vám vrátí zpátky radost z pohybu - vaše bolavé nohy se v nich cítí dobře. Vysoce flexibilní a elastický materiál je téměř k nerozeznání ve svém vzhledu od kůže.
Použití v různých částech obuvi ( uvnitř nebo vně nebo přednoží ) tvoří perfektní pohodlí pro všechny nohy. Ulehčuje nosit boty i pro zákazníky s hallux valgus přesně kolem problémové oblasti kolem palce má tento flexibilní materiál, což zajišťuje pohodlné nošení - ale naše obuv vypadá mnohem atraktivněji než lékařské zdravotní bota.

BERKOFLEX PÁNSKÁ STREČOVÁ OBUV KOŽENÁ OBUV
BERKOFLEX STREČ PÁNSKÁ
DŘAVÁKY PÁNSKÉ A DÁMSKÉ BERKEMANN
DŘEVÁKY

Krásná a zdravá noha a ochrana životního prostředí mohou být spojeny v jedné botě.

Krok za krokem. Nízká hmotnost topolového dřeva v kombinaci s vytvarovanými originálními 5 - fázovými stélkami, prsty uchopující funkci, pro bezstarostný výcvik nohou a zabraňují vzniku křečových žil - a to i prostřednictvím aktivace žilních chlopní . Prostřednictvím cíleného výcviku je přestavět naše modely nožních svalů působí tak pri vychýlení na dřevěných podrážkách. Na rozdíl od ploché nohy . Pohlcující otřesy v mezipodešvi která je polštář na každém kroku , a tak se zmírňuje tlak a energie až k páteři . A životnímu prostředí prospívá také a to protože topolové dřevo z evropské produkce je rychle obnovitelná přírodní surovina. Přesto jej používáme tak málo, jak jen je to možné aby se náš ekosystém uchoval i pro budoucí generace.

PRACOVNÍ OBUV KOŽ PÁNSKÉ A DÁMSKÉ BERKEMANNNÁ VYJÍMATELNÁ KOŽENÁ STÉLKA
PRACOVNÍ OBUV

V kuchyni, nemocnici, laboratořích, v prodejně nebo u vás doma - bez ohledu na to, kde pracujete: my Vás podpoříme. Naše modely mají proti-skluzový zkříženými profil, správné postavení chodidel. Vysoce kvalitní měkké materiály podporují komfort a zpracované kůže jsou tak aby Berkemann boty byly pohodlné a prodyšné.
Měkké vnitřní podešve zajistí, že Vy a Vaše nohy po dlouhém dni jsou ještě čerstvé a uvolněně. Odborníci vytvořili pro Vás vložky do bot, které můžete snadno omývat jsou vyjímatelné z  kůže a využívat tak stále aniž by to vedlo ke ztrátě objemu v botě. Tyto vložky jsou u většiny našich modelů. Různorodost našich pracovních modelů Vás přesvědčí. Chceme, abyste se cítili dobře - takže se můžete plně soustředit na svou práci na Vaše nohy myslíme my.